Kdo je OliVe

Děkuji, že jste našli cestu do mého eshopu. Najdete zde originální, designové látky a galanterii za férové ceny. Zajímá vás, kdo za firmou OliVe stojí? 

Jsem Oli a před několika lety jsem objevila novou vášeň - šití. 

První moje šicí pokusy se ale datují už do dávné minulosti a školních let. Moje maminka hodně šila, obšívala nejen nás, ale i známé a rodinu. Šicí stroj u nás tenkrát bydlel v kuchyni jako stálý inventář jídelního stolu. Tam vznikly mé první výtvory, ale nedostatek trpělivosti v kombinaci s perfekcionismem u mne způsobil spíš odpor než lásku k šití. Chtěla jsem mít každý steh perfektní, ale jako malá holka jsem to nedokázala. A tak jsem se raději věnovala jiným tvůrčím činnostem. 

Až po letech jsem zatoužila vlastnit šicí stroj na různé opravy a bytové doplňky. Přiznám se, závěsy, které jsem na mém novém šicím stroji chtěla zkrátit, jsem nezkrátila dodnes. Objevila jsem radost z šití na děti a hlavně na mého, tenkrát ještě nenarozeného syna. A tak dostal výbavičku do postýlky, nebesa a nespočet maličkých kousků oblečení. Jeho i můj šatník se pozvolna rozrůstal a to neskončilo ani po synově narození. 

No, a každý kdo šije, tak dobře ví, že od záliby v šití je jen malý krůček k zálibě v nakupování látek. Jenže má tvůrčí duše ani tak neměla klid. Když jsem dala tisknout své první látky, byla to zvědavost smíšená s napětím a obavami, jak to dopadne. Dopadlo to dobře a já byla chycena!

A tak v mém obchůdku najdete látky, které jsem vytvořila já sama, designy, které jsem pro vás obstarala u designérů z celého světa i látky, které mne zaujaly ve velkoobchodech po celé Evropě, které pro vás neustále skenuji. 

Nemám obrovský výběr, protože jsem velmi vybíravá a v první řadě dbám na kvalitu a originalitu vzorů. Obchod stále rozvíjím, upravuji, hledám nová řešení a snažím se reagovat na vaše požadavky. Pokud vám u mne přesto něco chybí, máte dotazy, připomínky, komentáře - budu velmi ráda, pokud mne kontaktujete. Ráda s vámi prodiskutuji daný problém a vždy se snažím najít řešení. Neváhejte mne kontaktovat. 

Vaše Oli